Początek niedzielnego meczu KS Kłopotów-Osiek – Arka Trzebnice nie zapowiadał tak okazałego zwycięstwa gospodarzy. Wynik remisowy utrzymywał się do 30 minuty spotkania ale utrata bramki podziałała na gości bardzo demobilizująco.

Do przerwy drużyna KS Kłopotów-Osiek strzeliła pięć bramek. Po zmianie stron oglądaliśmy nadal popisy strzeleckie w wykonaniu gospodarzy, którzy co chwilę stwarzali sobie sytuacje do strzelenia gola.

W miarę upływu czasu piłkarze Arki tracili motywację do dalszej gry, co skwapliwie wykorzystali miejscowi gracze.

Najlepszy piłkarz meczu - Konrad Puchowski

Najlepszy piłkarz meczu – Konrad Puchowski

Na tak okazałe zdobycze bramkowe najbardziej zapracowali: Konrad Puchowski (31., 53., 69., 82. min), Krzysztof Szpyrka (30., 39. min), Sebastian Gogut (58., 62. min), Krystian Sosiński (66., 83. min), Jakub Olszewski (44., 65. min), Mateusz Olszewski (87. min), Patryk Jarzyniecki (75. min) i Adrian Woźniak (43. min).

Po tak okazałym zwycięstwie należy mieć nadzieję, iż kolejne mecze ekipy KS Kłopotów-Osiek potwierdzą zwyżkę formy i awans w górę tabeli.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Paweł Gorczyński (Kłopotów). Najlepszymi piłkarzem wybrano Konrada Puchowskiego  (KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia wręczali w imieniu wójta gminy Lubin radni Patryk Jarkowiec i Jerzy Tadla.

Więcej zdjęć ze spotkania na: facebookowym profilu gminy Lubin

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Czarni Dziewin – Iskra Księginice 0:3

KS Kłopotów-Osiek – Arka Trzebnice 15:0