Od września 2019 roku obowiązuje nowy wzór formularza dla seniora

Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach i instytucjach na terenie całego kraju. Z każdym dniem liczba partnerów rośnie. Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 120 gminach/miastach.

Seniorzy Gminy Lubin już od 2018 roku mogą aplikować o wydanie karty. Stosowne druki można pobrać w pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie, Ośrodku Kultury Gminy Lubin, także na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek. Firmy, które zdecydują się być partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora dla przedsiębiorców i przyniesie do pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie lub prześle skan zgłoszenia na adres polniak@ug.lubin.pl.

Już ponad 250 000 seniorów z całej Polski dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Na terenie Gminy Lubin wydaliśmy przeszło 200 kart seniora.

Formularz dla seniora (PDF 1,2 MB)

Zapraszamy również firmy do współtworzenia Programu.  W całej Polsce jest ponad 1700 przedsiębiorców proponujących rożne upusty dla seniorów.

Formularz dla partnera (PDF 750 KB)