Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę dlatego proponowana przez Głos Seniora internetowa domówka z DJ Wiką może być doskonałą okazją, do zapomnienia o codziennych problemach i oddaniu się w muzyczno-modowo-taneczny wir zabawy!

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę!  zapraszamy seniorów do udziału w  drugiej internetowej domówce z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” organizowanej on-line 8 marca 2021 roku o godzinie 18:00 z okazji Dnia Kobiet.

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt (80+) jest ambasadorką Głosu Seniora i najstarszą najbardziej znaną didżejka w Polsce i zadba o oprawę muzyczną zabawy. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi także Hanna Piekarska – koordynator kampanii Stylowi Seniorzy. Udział w wydarzeniu on-line jest oczywiście bezpłatny.

– Izolacja, lęk i stres mogą być dla seniorów o wiele groźniejsze od wirusa. Z tego powodu musimy wspólnie zrobić wszystko, aby aktywizować, edukować i wspierać seniorów. Musimy także odrywać ich od tematyki wirusa i pandemii poprzez inspirowanie i motywowanie do ruchu psychicznego i fizycznego, a także integracji i radości – podkreśla dr Krzysztof Czarnobilski, geriatra, dyrektor ds. lecznictwa w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz Przewodniczący Rady Programowej Głosu Seniora

Miesiąc temu była pierwsza domówka. Podajemy bezpośredni link do poniedziałkowego wydarzenia na Facebooku. W programie wydarzenia on-line będą m.in.: zabawa taneczna przy wielu muzycznych przebojach, pokaz mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora, złote myśli DJ Wiki, dedykacje i życzenia od uczestników domówki, konkursy z nagrodami.