Najmłodsi mieszkańcy gminy zebrali się, w świetlicy wiejskiej w Goli na Balu Halloweenowym. Każdy z blisko czterdziestu uczestników był przebrany za coś upiornego.

Nawiedziły nas wampiry, czarownice, pająki, była nawet Czarna Pantera i Harley Quinn. Rodzice również poczuli halloweenową atmosferę i także założyli swoje upiorne kostiumy.

W trakcie balu dzieci mogły wziąć udział w wielu zabawach takich jak „baba Jaga patrzy” czy  „berek”, odbył się także upiorny pokaz mody, w którym każdy mógł zaprezentować swoje przebranie i pokazać upiorne oblicze.

Nie obyło się oczywiście bez tańców i podjadania słodkich przekąsek, bo skoro Halloween to cukierek albo psikus! Wszystkie dzieciaki mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na naszej upiornej ściance przygotowanej specjalnie dla nich.

Bal zakończył się wspólnym zdjęciem dzieciaków. Każdy pojechał do domu z uśmiechem i paczką słodyczy. To pierwszy taki bal zorganizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin, który ze względu na ogromne zainteresowanie na stałe wpisze się w ofertę kulturalną naszej gminy.