Bale karnawałowe są niezwykłe, często wyczekiwane przez wiele tygodni.  Są atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. W tym roku możemy zazdrościć maluchom, bowiem w okresie pandemii dorośli na balach bawić się nie będą. Bale odbyły się za to w przedszkolu w Raszówce oraz w oddziale zamiejscowym w Lubinie. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa każda grupa bawiła się w swojej sali, specjalnie na ten dzień udekorowanej.

Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci i nauczycielki przebrały się za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów,  …  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie przebrania. Rozpoznać dzieci było niezmiernie trudno.

Przebierańcy świetnie się bawili przy rytmicznej i skocznej muzyce. Nie zabrakło również konkursów i quizów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy pomimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Fotorelacja z balu karnawałowego