Podczas Święta Niepodległości trzy nasze drużyny rozegrały mecze ligowe, niestety w przypadku dwóch drużyn Iskry nie przyniosły one żadnych punktów. Na dostosowywanym do wymogów IV ligi  boisku w Księginicach grały obie drużyny i straciły w sumie aż 8 bramek.

Kibicom Iskry Księginice zdecydowanie poprawiły się warunki do dopingowania drużyny. Na specjalnie utwardzonym terenie zamontowano już trybuny, które mogą pomieścić 272 osoby. Już niedługo utwardzony będzie także teren, na którym zostaną zamontowane wiaty dla drużyn piłkarskich. Przypomnijmy,  że iskra Księginice powróciła do gry na własnym obiekcie na podstawie warunkowej zgody. Po rozmowie wójta Tadeusza Kielana z Adamem Michalikiem, dyrektorem Podokręgu Legnica Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej ustalono zakres prac, które należy wykonać na tym obiekcie.

Prace remontowe idą do przodu, tymczasem wczoraj  (11 listopada) dwa mecze drużyn z Księginic okazały się bardzo nieudane jeśli chodzi o zdobycze punktowe.

Zarówno pierwsza jak i druga drużyna przegrały spotkania, które można było i należało wygrać, mimo ambitnej postawy. Prezes klubu Karol Grolewski oceniając wyniki stwierdził, iż główną przyczyną obu porażek była słaba skuteczność i niefrasobliwość w grze obronnej.

Bramkę dla Iskry w meczu IV ligi zdobył Piotr Karczewski, a dla Iskry II: Kacper Hilla, Dawid Staniecki i Patryk Sacha.

Wyniki naszych drużyn:

Iskra Księginice – Granit Roztoka 1:2

Iskra II Księginice – Rodło Granowice 3:6

Kłos Moskorzyn – Unia Szklary Górna 1:2