grafika zachęającaWystarczy się zarejestrować podając imię  i adres mailowy i w środę, 14 lutego o godz. 10.00 połączyć na platformie Zoom z dwoma certyfikowanymi nauczycielkami uważności.

Może słyszałaś/eś o uważności (ang. mindfulness) a może to dla nowe pojęcie? Niezależnie od tego, czy spotkałaś/eś się z tą praktyką, czy nie zapraszamy na bezpłatne spotkanie online, które poprowadzą dwie certyfikowane nauczycielki uważności w ramach Ogólnopolskich Dni Uważności.

Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się czym jest, a czym nie jest uważność, w czym może pomóc seniorom i co wynika z badań nad mózgiem.

Opowiemy o mitach, jakie często pojawiają się przy uważności, o tym, jak powstały świeckie programy oparte grafika zachęającana neurobiologii i dlaczego coraz więcej środowisk sięga do tych treningów (np. szkoły, firmy, sportowcy, osoby zmagające się z przewlekłą chorobą lub bólem, rodzice dzieci z niepełnosprawnością).

Dowiesz się, w jaki sposób uważność może wesprzeć relację z bliskimi!

Poznasz proste ćwiczenia, które będziesz mogła/mógł sam wykonywać w domu.

Jeśli jesteś ciekawa/y spotkania, to zapraszamy zapisz się. Na podany w zgłoszeniu e-mail wyślemy wiadomość z linkiem do platformy Zoom, gdzie będziesz mogła w środę, 14 lutego o godz. 10.00 połączyć się na spotkanie.

Zapraszamy, a jeśli masz pytania napisz do nas! magda@wyspa-zmian.pl 

grafika zachęającaProwadzące :
Magdalena Wegner  – nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC dla dorosłych i młodzieży, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka, praktyczka Analizy Transakcyjnej w obszarze edukacji i organizacji.
Weronika Chmielewska  – nauczycielka uważności w podejściu MBLC, Nauczycielka programu Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem (Mindful Compassionate Parenting)

Miejsce: online na Zoom.

Termin: 14.02.2024 godz. 10.00-11.00