Z początkiem nowego roku przypominamy o możliwości aplikowania o wydanie Karty Seniora. Aby skorzystać z tej możliwości należy mieć ukończone 60 lat i być mieszkańcem Gminy Lubin. Gmina Lubin od 2018 wydała ponad 200 takich kart.

Stosowne druki można pobrać w pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie, Ośrodku Kultury Gminy Lubin, także na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach i instytucjach na terenie całego kraju. Z każdym dniem liczba partnerów rośnie. Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 160 gminach/miastach.

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek. Firmy, które zdecydują się być partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora dla przedsiębiorców i przyniesie do pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie lub prześle skan zgłoszenia na adres polniak@ug.lubin.pl.

Już ponad 400 000 seniorów z całej Polski dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Do pobrania dla seniora:

Formularz-OKS-ind

Zapraszamy również firmy do współtworzenia Programu.  W całej Polsce jest ponad 1700 przedsiębiorców proponujących rożne upusty dla seniorów.

Do pobrania dla przedsiębiorcy:

FORMULARZ-OKS-Partner (PDF 748 KB).pdf