Jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki” rozeszło się większość miejsc na zajęcia planowane przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin podczas zimowej przerwy feryjnej. Można jednak zapisać się jeszcze na warsztaty z grafiki komputerowej i malowania farbami oraz wziąć udział w balu karnawałowym w Osieku i zdobyć nagrody w konkursie na maskę karnawałową.    

Największym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka do fińskiej wioski. Pojedzie tam ponad 50 osób, jest także liczna lista rezerwowa. Nie również miejsc na planowane wycieczki do kina, parku trampolin, czy też bal w Niemstowie ale za to można będzie poczuć karnawałową atmosferę na planowanym balu w Osieku, na który jeszcze są wolne miejsca. To także możliwość wzięcia udziału w konkursie na maskę karnawałową . OKGL zgłoszenia przyjmuje elektronicznie, natomiast swoje prace dzieci powinny przynieść ze sobą na bal. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej :Ośrodka Kultury Gminy Lubin.

Zachęcamy też dzieci i młodzież do udziału w  zajęciach z grafiki komputerowej. To wyjątkowe zajęcia planowane 9 lutego online na platformie zoom,  podczas których można będzie nauczyć się jak projektować plakaty, grafiki na media społecznościowe, animacje czy komiks. Uczestnicy dowiedzą się też z jakich programów korzystać oraz jakie wielkości plików zapisywać aby sprawnie działać online.

Są jeszcze także miejsca na „Farby i pastele”, czyli warsztaty dla dzieci i młodzieży w dwóch miejscowościach planowane na 8 lutego w Miłoradzicach i Ustroniu.

Zapisy  pod numerem 76 844 82 33 lub przez messenger OKGL.