W  miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Studentów w miejscowości Dobrcz koło Bydgoszczy. W mistrzostwach tych startowała troje zawodników- studentów LZS SKS Raszówka, którzy zdobyli dwa złote i jeden brązowy medal w kategorii łuków bloczkowych.

Michał Andrzejewski wrócił ze złotym medalem zdobytym indywidualnie, Agata Kołodyńska przywiozła  brązowy medal indywidualnie, a dodatkowo mikst Kołodyńska-Andrzejewski otrzymał złoty medal po zwycięstwie w finale z mikstem Wojskowej Akademii Technicznej.

Na zawodach był także Wiktor Windak z wynikiem dwudziestym pierwszym w łukach olimpijskich. Cała trójka to studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

25 września odbyły się również Ogólnopolskie Zawody w Łucznictwie dla osób z niepełnosprawnościami w Gorzowie Wielkopolskim, na których startowali także zawodnicy LZS SKS Raszówka z których najlepiej spisali się :

  • Piotr Czyrski – pierwsze miejsce w kategorii (+60 ) łuki bloczkowe,
  • Mariusz Walada – drugie miejsce w kategorii open łuki bloczkowe.

W Głuchołazach w tym dniu startował również Kuba Wójcik Vel Jaworski w czwartej Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łukach olimpijskich zajmując dwudzieste szóste miejsce.