Dzień Mamy i Taty w gminnych przedszkolach Są takie dni w kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Szczególnie dotyczy to przedszkolaków!

Obchody Dnia Mamy i Taty to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu.  Okazanie rodzicom miłości i przywiązania miało swoje odzwierciedlenie w uroczystościach jakie przygotowały dzieci z gminnych przedszkoli oraz klubu dziecięcego.

Każdy z przedszkolnych oddziałów przygotował oryginalne przedstawienie począwszy od wokalno-taneczno-teatralnych pokazów na występie wielkiego ,, Cyrku Cudaczek” kończąc. Budziło to wszystko w oczach najbliższych wzruszenie i dumę.  Zwłaszcza, że po występach najmłodsi wręczali swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty.

– Dzień Matki i Dzień Ojca to jedne z najpiękniejszych świąt w roku! Życzę rodzicom wszelkiej pomyślności oraz miłości okazywanej w codziennym życiu. Dziękuję wszystkim wychowawcom oraz rodzicom za czynny udział w przygotowaniu tych wspaniałych wydarzeń– mówi Katarzyna Foryś dyrektor placówek.

Do najserdeczniejszych życzeń dołącza się Tadeusz Kielan, wójt gminy Lubin oraz Norbert Grabowski, przewodniczący Rady Gminy Lubin.