Huzar Raszówka - Kryształ Chocianowiec 3:0Niedzielny mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych. Do Raszówki zawitał zespół z czołówki Klasy B. Od początku meczu widzieliśmy bardzo mądrze zorganizowane akcje gospodarzy.

Pierwszą bramkę zdobył już w 5. minucie Łukasz Rudnicki po strzale z rzutu karnego. Drużyna gości dążyła do wyrównania, lecz mądrze grający gospodarze rozbijali wszelkie próby już w zarodku. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy, którzy po świetnym strzale Radosława Targowicza w 35. minucie wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Po przerwie nadal oglądaliśmy ciekawe widowisko z licznymi sytuacjami podbramkowymi. W 64. minucie zawodnicy Huzara przeprowadzili szybką akcję, którą na gola zamienił Krzysztof Klementowicz.

Po meczu wiara w tegoroczny awans do Klasy A jeszcze bardziej przybrała na sile. W przerwie rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Łukasz Ickiewicz (Raszówka). Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Przemysław Plichta (Huzar).

Nagrody i wyróżnienia wręczał Tadeusz Kielan wójt gminy Lubin i radny Marcin Nyklewicz.

Wszystkie wyniki naszych drużyn:

Leśnik Osiecznica – Iskra Księginice 2:2

LZS Biała – Fortuna Obora 2:9

Górnik II Lubin – Unia Miłoradzice 2:1

Odra Chobienia – Unia Szklary Górne 2:4

Huzar Raszówka – Kryształ Chocianowiec 3:0

Iskra II Księginice – Kuźnia II Jawor 4: 2

Victoria Niemstów – Platan Siedlce 3:0 (wo)

Mewa Goliszów – KS Kłopotów – Osiek 3:3