Platan Siedlce - Victoria Niemstów - mecz.To było naprawdę arcyciekawe spotkanie. Padło wiele strzałów na obydwie bramki, a zawodnicy zarówno Platana, jak i Victorii z taką samą determinacją dążyli do zwycięstwa.

Ostatecznie wygraną zapewnili sobie gospodarze, kończąc spotkanie wynikiem 2:1 (0:1). Momentami było naprawdę ostro, co zaowocowało trzema żółtymi kartkami. Dwie z nich otrzymali zawodnicy z Siedlec, a jedną z Niemstowa. Mecz mógł się podobać. Dynamiczne akcje, szybie podania i ostatecznie trzy gole w ciągu 90 minut.

Pierwszą bramkę dla Platana zdobył w 20. minucie z rzutu karnego Przemysław Fijałkowski. Do wyrównania doprowadził  tuż po przerwie (49. min.) Krzysztof Leszczyński. O ostatecznym wyniku spotkania zadecydował w 67. min. Jakub Garbacz, który zdobył zwycięskiego gola dla Siedlec.

Za najlepszych zawodników meczu uznani zostali z Patryka Macieja (Victoria) oraz bramkarz Janusz Paszkowski (Siedlce). Nagrody wręczali Andrzej Moroch, prezes Victorii Niemstów i Rafał Lesiecki, trener Platana Siedlce.

W przerwie meczu wójt gminy Lubin Tadeusz Kielan uhonorował najskuteczniejszego zawodnika poprzedniego sezonu wśród B-klasowych drużyn naszej gminy. Tytuł króla strzelców zdobył Przemysław Fijałowski, który miał na koncie 36 celnych trafień.

 

Wyniki spotkań wszystkich drużyn gminy Lubin:

  • IV liga

Chrobry II Głogów – Iskra Księginice 6:0

  • A-Klasa

Unia Szklary Górne – Korona Czernina 3:2

Unia Miłoradzice – Rodło Granowice 2:8

GKS Męcinka – Iskra II Księginice 7:0

  • B-Klasa

KS Kłopotów-Osiek – Mewa Goliszów 6:1

Platan Siedlce – Victoria Niemstów 2:1

Fortuna Obora – LZS Biała 2:5

Kryształ Chocianowiec – Huzar Raszówka 4:1