Przy piłce zawodnik gości.W pięknej jesiennej scenerii odbył się derbowy mecz pomiędzy drużynami Fortuny Obora i KS Kłopotów -Osiek. Od początku meczu obie ekipy przystąpiły do zmasowanych ataków.

Wystarczyły jednak dwie minuty i goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy (17. min) oraz po strzale Przemysława Mańskiego (19. min). Do zakończenia pierwszej części spotkania obie drużyny dążyły do zmiany rezultatu.

Od początku drugiej połowy meczu oglądaliśmy ciekawe akcje z obu stron. W 65. minucie Łukasz Kulicki zdobył kontaktową bramkę i od tego momentu gospodarze uwierzyli, iż mogą pokusić się o zdobycie pierwszych punktów.

Jednak końcówka spotkania należała do gości, którzy po trafieniach Mateusza Ditkowskiego (87. min) i Dawida Nowaka (89. min) przypieczętowali swoje zwycięstwo. Mimo porażki gospodarze rozegrali swój najlepszy mecz w obecnym sezonie i mamy nadzieję, iż było to przełomowe spotkanie.

Najlepszymi zawodnikami niedzielnych derbów wybrano Grzegorza Nawrota (KS Kłopotów -Osiek) oraz Damiana Rudaka (Fortuna). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn

Odra Chobienia – Iskra Księginice 1:1

Fortuna Obora – KS Kłopotów -Osiek 1:4

Unia Szklary Górne – Kalina Sobin 5:0

Unia Miłoradzice – Błękitni Koskowice 1:1

Huzar Raszówka – LZS Komorniki 9:2

Mewa Goliszów – Platan Siedlce 2:5

Górnik II Lubin – Iskra II Księginice 5:1

Victoria Niemstów – pauza