Bardzo emocjonujący ale i zarazem bardzo agresywny mecz rozegrano 11 listopada na boisku w Raszówce. Huzar Raszówka zmierzył się z Krzyształem Chocianowiec. Uczczono również Święto Niepodległości odśpiewując wspólnie w samo południe Hymn Polski.

Już od pierwszych minut Chocianowiec pokazał, że jest w lepszej formie niż nasi zawodnicy. W pierwszej połowie wynik ustanowiono na 0:3. Gra była bardzo dynamiczna, ale głównie rozgrywała się na połowie Huzara. Nasi zawodnicy nie mogli przebić się w pole przeciwnika. Niejednokrotnie gra była bardzo agresywna, jednak w pierwszej połowie sędzia tylko ustnie upominał zawodników.

W przerwie meczu, dokładnie o godzinie 12.00 sędziowie i zawodnicy ustawili się w koło i odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Był to symboliczny gest. Zawodnicy uczestniczyli tym samym w ogólnopolskim projekcie, który zakładał wspólne uczczenie Dnia Niepodległości.

Po przerwie w zawodników Huzara wstąpiły nowe siły. Zaraz po gwizdku honorową bramkę strzelił Radosław Targowicz. Gra była bardzo dynamiczna. Zawodnicy Kryształu coraz brutalniej traktowali swoich przeciwników do tego stopnia, że bardzo tolerancyjny arbiter, był zmuszany do pokazania żółtego kartonika. W 75. minucie spotkania Paweł Doniec podniósł wynik do 3:2, jednak  nikt więcej nie był w stanie strzelić gola i mecz zakończył się takim wynikiem.

Najwartościowszym zawodnikiem meczu został Paweł Doniec, a nagrodę w imieniu wójta Gminy wręczał radny Marcin Nyklewicz.

Wyniki wszystkich środowych rozgrywek naszych drużyn

Górnik Lubin – Iskra Księginice 2:3

Fortuna Obora -LZS Buczyna 0:5

Kuźnia II Jawor – Unia Miłoradzice 0:2

Iskra Niedźwiedzice – Iskra II Księginice 3:4

Łagoszowianka Łagoszów – KS Kłopotów-Osiek 6:2

Unia Szklary Górne – Orzeł Czerna 5:3

Victoria Parchów- Platan Siedlce 1:3

Huzar Raszówka – Kryształ Chocianowiec 2:3

LZS Biała -Victoria Niemstów 1:4