Fortuna Obora - Iskra Niedźwiedzice 8:2 Już pierwsze chwile niedzielnego meczu pokazały, iż w kolejnym spotkaniu zawodnicy z Obory podtrzymają wysoką formę strzelecką. Na pierwszą bramkę zdobytą przez Marcina Waczura czekaliśmy do 5. minuty.

Kolejne gole zdobyte przez Karola Chmielewskigo (18.min),Łukasza Kulickiego (29.min) i Oskara Ondycza (34.min) były najmniejszym, możliwym wymiarem przewagi Fortuny w pierwszej połowie spotkania.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, nadal oglądaliśmy ciekawe akcje  obu drużyn. Bramki w drugiej odsłonie meczu dla gospodarzy zdobyli Paweł Mikuła (63. i 83.min),Łukasz Kulicki (54.min) oraz Oskar Ondycz (78.min). Goście odpowiedzieli dwoma celnymi trafieniami ,lecz było to za mało, aby pokusić się o korzystny wynik.

Zawodnicy obu drużyn ,,zostawili na murawie” sporo zdrowia za co należą się im duże słowa uznania. W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Borys Kretowicz (Obora). Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Tomasza Niegluja (Fortuna Obora). Nagrody i wyróżnienia wręczał Tadeusz Kielan, wójt gminy Lubin.