mecz Fortuna – Płomień Michów Przed sobotnim meczem Fortuna – Płomień Michów –  wydawało się, że będzie to  kolejny mały krok do upragnionego awansu. Początek spotkania potwierdzał przedmeczowe przewidywania, że gospodarze zainkasują kolejne trzy punkty minimalnym nakładem sił .

Zawodnicy Fortuny opanowali środek pola i co chwilę pod bramką gości dochodziło do gorących sytuacji. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Tomasz Dobek (5. min), ale zawodnicy z Obory nie zamierzali spocząć na laurach i Paweł Mikuła (12. min) podwyższył wynik na 2:0.

Szybkie prowadzenie kolejny raz uśpiło miejscowych i goście zaczęli groźnie kontratakować. Po kolejnej udanej akcji, goście zdobyli kontaktowego gola. Pod koniec pierwszej połowy piłkarze Płomienia doprowadzili do wyrównania.

mecz Fortuna – Płomień Michów Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Goście nadal groźnie atakowali bramkę gospodarzy czego efektem był gol w 70. min. Riposta miejscowych zawodników była natychmiastowa i Tomasz Dobek (72. min) doprowadził do wyrównania.

Emocje pod obiema bramkami do końca meczu były ogromne i tę próbę nerwów lepiej wytrzymali piłkarze Płomienia Michów, którzy w doliczonym czasie gry zdobyli zwycięską bramkę. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Marcina Waczura (Fortuna) . Nagrody i wyróżnienia wręczał w imieniu wójta gminy Lubin radny Jerzy Tadla .

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Fortuna Obora – Płomień Michów 3:4

Płomień Radwanice – Iskra Księginice 1:13

Sparta Rudna – Unia Miłoradzice 3:5

Chojnowianka II Chojnów – KS Kłopotów-Osiek 5:1

Krokus Kwiatkowice – Unia Szklary Górne 2:3

Orlik Okmiany – Huzar Raszówka 0:11

Victoria Niemstów – Iskra Niedźwiedzice 3:1

Więcej zdjęć na: facebookowym profilu gminy Lubin.