W pięknej jesiennej scenerii odbyły się ostatnie w tej kolejce derby gminy Lubin. Początek spotkania należał do drużyny gości, którzy posiadali optyczną przewagę.

Jednak pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy z Obory w 23. minucie meczu po strzale Rafała Makucha. Utrata gola zupełnie podcięła skrzydła przyjezdnym i do zakończenia pierwszej połowy oglądaliśmy strzeleckie popisy piłkarzy Fortuny. Bramki zdobyli Oskar Ondycz (31. i 37. min) oraz  Łukasz Kulicki w 40. minucie meczu.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i zawodnicy miejscowi pokusili się o dwie kolejne bramki po celnych trafieniach Łukasza Kulickiego (64. min) i Oskara Ondycza (72. min) Ambitnie grająca drużyna gości zdobyła w 67. min honorową bramkę po strzale Kamila Głąba.

Zawodnicy obu ekip z radością przyjęli fakt, iż było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 . Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Kamila Głąba (Platan) i Oskara Ondycza ( Fortuna). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Łużyce Lubań – Iskra Księginice 2:1

Fortuna Obora – Platan Siedlce 6:1