Fortuna Obora - Ikar Miłogostowice 0:4Początek meczu Fortuna Obora – Ikar Miłogostowice zapowiadał trudną przeprawę dla gospodarzy. Goście grali  szybko, pomysłowo i z ogromną determinacją. Bramkę dającą prowadzenie Ikar zdobył już w 4. minucie meczu.

Gospodarze po stracie gola podejmowali próby aby odrobić straty, jednak na chęciach się skończyło. Zawodnicy gości w 1. minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0 i miejscowi zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji.

Po zmianie stron mecz się wyrównał i gospodarze z większą wiarą atakowali bramkę Ikara Miłogostowice Fortuna Obora - Ikar Miłogostowice 0:4licząc na odrobienie strat z pierwszej połowy meczu. Jednak goście jak przystało na czołową drużynę klasy A bardzo mądrze kontrolowali przebieg gry i w końcówce spotkania zdobyli dwie bramki.

Gospodarze pozbawieni kilku zawodników (kartki, kontuzje) nie byli w stanie dotrzymać kroku przyjezdnym. Należy mieć nadzieję, iż kolejne mecze będą bardziej udane dla piłkarzy z Obory.

Zawodnicy obu drużyn ,,zostawili na murawie” sporo zdrowia za co należą się im duże słowa uznania. W przerwie spotkania rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Filip Młynarczyk z Obory. Najlepszym piłkarzem meczu Fortuna Obora - Ikar Miłogostowice 0:4wybrano  Artura Juszkaluka ( Fortuna Obora). Nagrody i wyróżnienia w imieniu  wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice  – Górnik Wałbrzych                       4:1

Fortuna Obora      – Ikar Miłogostowice                  0:4

Odra Chobienia   – Unia Szklary Górne                    3:1

Unia Miłoradzice   –  Orzeł Mikołajowice                4:1

Czarni Rokitki    –   Huzar Raszówka                         6:3

Więcej zdjęć można zobaczyć na facebookowym profilu gminy Lubin.