Gminne Zawody Kajakowe w Raszowej MałejW niedzielne popołudnie  w Raszowej  zorganizowano Gminne Zawody Kajakowe, którym towarzyszyły rozgrywki szachowe oraz turniej w bule.To były kolejne zawody sołeckie, które dzięki organizatorom i licznemu zainteresowaniu, stały się interesującym wydarzeniem sportowym o zasięgu gminnym.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu sołtysa Raszowej  – Eugeniusza Guta, mieszkańców sołectwa oraz Ośrodkowi Kultury Gminy Lubin,  uczestnicy niedzielnych zmagań mieli zapewnioną bardzo różnorodną formę aktywności sportowej.

Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, były więc zawody kajakowe, turniej szachowy oraz turniej w bulle. Nie mniej ważny był oczywiście doping kibiców!

Czesław Rojek, jeden z miłośników gminnych form rywalizacji sportowych, przyjechał rowerem z Krzeczyna Małego i z powodzeniem wystartował w zawodach kajakowych. Swoje wrażenia skwitował stwierdzeniem:

– Kto nie przyjechał, niech żałuje.

Kolejna szansa na dobrą zabawę w Raszowej  zapewne będzie już za rok!

Wyniki zawodów

1. Agnieszka Babiarczyk
  2. Antek Wieruszewski
  3. Dawid Mroczek

Nagrody i wyróżnienia dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach wręczali Tadeusz Kielan, wójt Gminy oraz Eugeniusz Gut,sołtys Raszowej.