Już od pierwszych chwil niedzielnego meczu można było dojść do przekonania, iż mecz derbowy będzie bardzo zacięty. Gospodarze nie mogli sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia spotkania i już po 5 minutach prowadzili 2:0.

Bramki zdobyli Dawid Wasiak (3. min) oraz Jakub Olszewski (5.min) i miejscowi nie zamierzali poprzestać na dwubramkowym prowadzeniu. Następne gole wydawały się tylko kwestią czasu, jednak to piłkarze z Raszówki w 25. minucie po strzale Krzysztofa Klementowicza zdobyli kontaktowego gola.

Obraz gry bardzo się wyrównał i do groźnych sytuacji co chwila dochodziło pod obiema bramkami. W 36. minucie Radosław Targowicz (Huzar) po pięknej akcji doprowadził do wyrównania.

Po przerwie nadal oglądaliśmy wyrównany mecz z lekką przewagą optyczną gości i gdy wydawało się, iż dojdzie do podziału punktów w 89. minucie Łukasz Rudnicki zdobył z rzutu karnego zwycięską bramkę. Piłkarze Huzara zrobili tym samym ogromny krok w kierunku upragnionego awansu.

W przerwie spotkania rozegrano konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Dawid Tygielski z Miłoradzic. Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Krzysztofa Klementowicza (Huzar) i Jakuba Olszewskiego ( KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia wręczał Tadeusz Kielan wójt gminy Lubin i radny Patryk Jarkowiec.