wybory samorządowe - 7 kwietnia 2024

Podczas najbliższych wyborów samorządowych zaplanowanych na 7 kwietnia w gminie Lubin będzie działało aż 18 obwodowych komisji wyborczych. To o dwie więcej niż podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Nowe siedziby ustanowiono w Gorzycy i Miroszowicach.

Przypomnijmy, że decyzją Komisarza Wyborczego z Legnicy w tym roku zmieniły się granice naszych 15 okręgów wyborczych, o czym informowaliśmy w: aktualnościach 29 lutego, podając ich dokładne granice i numery.

Wszystkie siedziby obwodowych komisji wyborczych wraz z ich adresami oraz informacjami o dostępności dla osób niepełnosprawnych są widoczne w Obwieszczeniu wójta z 27 lutego. 16 lokali ma swoją siedzibę w tych samych miejscach gdzie głosowano w październikowych wyborach. Dwie nowe uruchomiono w dwóch świetlicach.
W świetlicy w Gorzycy głosować będą mieszkańcy Bolanowa, Gorzycy i Krzeczyna Małego. Natomiast w świetlicy w Miroszowicach mieszkańcy Kłopotowa i Miroszowic.

Głosowanie będzie przeprowadzone 7 kwietnia w godzinach od 7.00 do 21.00.

Do pobrania:

Obwieszczenie Wójta o numerach oraz granicach obwodów głosowania (PDF, 144 Kb)