Domówka „Ach, te Seniorki!” zorganizowana z okazji Dnia Kobiet już za nami!  W ramach programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora informujemy, że 8 marca 2021 roku odbyła się największa domówka on-line!

Taniec i uśmiech stał się lekiem na smutek i samotność. W transmisji na żywo domówki on-line brało udział ponad 600 osób z niemal 100 miast zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na internetowej potańcówce byli obecni polscy seniorzy z m.in.: Litwy, Rosji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec czy USA. Do tej pory, nagranie dotarło do ponad 50 000 odbiorców, a liczba ta z dnia na dzień jest coraz większa.

Była to doskonała okazja, aby pozwolić seniorom zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w muzyczno-modowo-taneczny wir zabawy!

Zachęcamy do ponownego oglądnięcia domówki z DJ WIKĄ.