Kolejny derbowy mecz naszych drużyn odbywał się bez udziału publiczności. Początek meczu nie wskazywał na możliwość tak okazałego zwycięstwa drużyny gospodarzy. Pierwsza bramka padła w zamieszaniu podbramkowym w 30. minucie meczu, a strzelcem gola był Karol Grolewski. Dwie minuty później z rzutu karnego wyrównał stan meczu Patryk Borowczyk, lecz gospodarze w 35. minucie po strzale Macieja Szwedo ponownie wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się zasadniczo, oglądaliśmy nadal groźne ataki z obu stron. Bramki jednak zdobywali tylko miejscowi, a konkretnie świetnie usposobiony strzelecko tego dnia Karol Grolewski (65. min i 76. min). Wynik meczu na 5:1 ustalił w 88. minucie Filip Węglarz.

Zawodnikom obu drużyn należą się słowa uznania za stworzenie ciekawego widowiska. Najlepszymi „aktorami ” niedzielnych derbów zostali wybrani Karol Grolewski (Iskra) i Dawid Sikora (Victoria). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy wręczał radny Jerzy Tadla.