Piłkarze obu drużyn z dużą ochotą przystąpili do gry w niedzielne, słoneczne popołudnie. Pierwsze akcje meczu pokazały, iż będziemy świadkami bardzo wyrównanego spotkania.

Gospodarze posiadali od początku optyczną przewagę, lecz nie potrafili tego skutecznie zamienić na bramki. Zawodnicy LZS Lipa przeprowadzili w 31. minucie spotkania kontrę, po której cieszyli się z prowadzenia. Radość gości nie trwała jednak długo i w 33. minucie debiutujący w barwach Iskry II Dawid Łącki, po ciekawej akcji całego zespołu doprowadził do remisu.

Po zmianie stron nadal obserwowaliśmy ciekawe akcje z obu stron i mimo kilku sytuacji strzeleckich, wynik meczu nie uległ zmianie. Runda rewanżowa rozpoczęła się dla piłkarzy z Księginic udanie i mamy nadzieję, że w następnych meczach zdobycze punktowe będą bardziej okazałe.

Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Dawida Łąckiego (Iskra II). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie wyniki naszych drużyn:

Odra Ścinawa – Iskra Księginice 1:1

Park Targoszyn – Unia Miłoradzice 5:1