Piłkarze zespołu Iskra KsięginiceBardzo udanie dla Iskry Księginice zakończył się niedzielny mecz z Kaczawą Bieniowice. Gospodarze udowodnili, że awans do IV ligi jest w pełni zasłużony.

Pierwsza odsłona spotkania należała do zawodników Iskry, którzy swą przewagę zamienili na dwie bramki zdobyte przez Jarosława Gambala (15. min) i Kacpra Hillę (30. min). Po przerwie gospodarze nadal przeważali i zdobyli kolejne gole, których autorami byli: Kacper Hilla (60. min), Adam Mazurowski (62.min), Daniel Sygnatowicz (72. min) i Maciej Zasadny (90. min). Goście w drugiej połowie meczu odpowiedzieli trzema celnymi trafieniami, lecz było to stanowczo za mało na świetnie dysponowaną Iskrę. W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Kornel Snopkowski z Księginic. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Kacpra Hillę. Nagrody i wyróżnienia wręczali w imieniu wójta gminy Lubin, sołtys Księginic Łukasz Szymański i radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice 6:3 Kaczawa Bieniowice

Kryształ Chocianowiec 2:0 KS Kłopotów-Osiek

Fortuna Obora 9:3 Arka Trzebnice

Górnik II Lubin 2:2 Huzar Raszówka

Victoria Niemstów 0:0 Mewa Goliszów

Kolejarz Miłkowice 3:2 Unia Miłoradzice

Iskra II Kochlice 1:2 Unia Szklary Górne

Więcej zdjęć na: facebookowym profilu gminy Lubin.