Najbliższa rodzina M.Lodzińskiego.W Księginicach odbył się czwarty już Memoriał Mieczysława Lodzińskiego, byłego zawodnika i prezesa Klubu „Iskra” Księginice, wolontariusza krzewiącego sport wśród mieszkańców gminy oraz gminnego instruktora sportu. W imprezie uczestniczyła najbliższa rodzina, tego wyjątkowego społecznika, który ponad 40 lat swojego życia poświęcił działalności sportowej i wolontaryjnej.

W memoriale, rozegranym w obiekcie sportowym, którego patronem jest Mieczysław Lodziński wzięło udział siedem drużyn gminy Lubin. Mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym, a ich wyniki decydowały o ostatecznym kształcie tabeli końcowej turnieju.

Zwyciężyła drużyna gospodarzy – Iskra Księginice, na drugim miejscu uplasował się Huzar Raszówka, a na trzecim Unia Miłoradzice.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Radosław Targowicz z Huzara Raszówka, za najskuteczniejszego bramkarza uznano Karola Rozmiarka z Unii Miłoradzice, a królem strzelców został Maciej Srebniak z Iskry Księginice, który zakończył turniej z wynikiem 8 bramek na koncie.

W memoriale wystąpił Piotr Błaszkiewicz, 62-latni były zawodnik „Iskry” Księginice, grający przed laty z Mieczysławem Lodzińskim. Formy i kondycji tylko pozazdrościć i pogratulować!

Organizatorem IV Memoriału im. Mieczysława Lodzińskiego był LKS Iskra Księginice.

Wyniki spotkań:

• Platan Siedlce – Huzar Raszówka 1:2