Gminne Zawody Kajakowe w Raszowej Małej Gminne Zawody Kajakowe to impreza idealna dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych i świetnej atmosfery. Zabytkowa fosa w Raszowej, która powróciła do swojej dawnej świetności, jest nie tylko architektoniczną perełką regionu ale również świetnym miejscem do uprawiania sportów wodnych.

Podczas zawodów należy przepłynąć wyznaczoną trasę w jak najszybszym czasie, a na zwycięzców czekać będą liczne nagrody. Zawody organizowane są dla osób indywidualnych jak i dla par. Dodatkową atrakcją ma być wspólne grillowanie – to idealny moment na wspólne świętowanie, śpiewanie i integrację.

Impreza powstała z inicjatywy sołtysa Eugeniusza Guta oraz rady sołeckiej Raszowej.  Tradycyjnie zmaganiom na kajakach towarzyszyć będzie turniej w bule dla wszystkich chętnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, już w najbliższą niedzielę na godzinę 14:00 do Raszowej. Zapisy do zawodów rozpoczną się o 13:30. Udział jest bezpłatny.