To jedna z najbardziej fotogenicznych pór roku. Drzewa mienią się tysiącami odcieni czerwieni, brązu i żółci. Najbliższe dni to ostatni moment, aby uchwycić kolory jesieni.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursy Fotograficznego pn. “Jesień w Obiektywie.” Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że w tym roku również chętnie wyślecie do nas swoje zdjęcia. Konkurs jest otwarty dla wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.
Kartę zgłoszenia wraz z maksymalnie dwoma zdjęciami konkursowymi należy przesłać na adres: sekretariat@okgminalubin.pl do 15 listopada 2021 r.

Regulamin-i-karta-zgłoszenia-Konkurs-Fotograficzny-Jesień-w-obiektywie II Edycja