Sobotni mecz rozgrywek 4 ligi  Iskra Księginice – KS Jaworzanka 1946 Jawor mógł poziomem zadowolić licznie zgromadzoną publiczność. Od pierwszych minut meczu obie ekipy podeszły do meczu z ogromną chęcią zdobycia trzech punktów, jednak to Jaworzanka w 35. minucie uzyskała prowadzenie po strzale Marcina Bagińskiego.

Do zakończenia pierwszej połowy oglądaliśmy szybki mecz z kilkoma sytuacjami podbramkowymi, lecz wynik nie uległ zmianie. Druga odsłona nie różniła się zasadniczo od pierwszej i byliśmy świadkami interesującego widowiska z lekką przewagą optyczną Iskry Księginice, która w 75. minucie zdobyła wyrównującego gola po pięknym trafieniu Rafała Spychały.

Ostatnie minuty spotkania były po raz kolejny jak ,, czarny sen” dla gospodarzy. Gdy wydawało się, że remis jest na wyciągnięcie ręki przytrafił się błąd obrońcom Iskry i ponownie Marcin Bagiński zdobył zwycięską bramkę dla gości.

Za ogromny wysiłek włożony w mecz, obu drużynom należą się słowa uznania i należy mieć nadzieję, że kolejne mecze będą bardziej szczęśliwe dla zawodników z Księginic.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Kamil Mazur z  Raszówki. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Kamila Nowackiego (Iskra ). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – KS Jaworzanka 1946 Jawor 1:2

Unia Szklary Górna – Łagoszowianka Łagoszów 6:1