Unia Miłoradzice - Kolejarz Miłkowice 2:4W pięknej jesiennej scenerii piłkarze Unii Miłoradzice podejmowali drużynę z Miłkowic. Początek meczu ułożył się bardzo szczęśliwie dla gości, którzy już w 2. minucie meczu objęli prowadzenie.

Miejscowi po początkowym szoku po straconej bramce, zaczęli stwarzać groźne sytuacje pod bramką Kolejarza. Jednak do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od kolejnego gola (48. min) dla gości. Zawodnicy z Miłoradzic podkręcili tempo i w ciągu kolejnych minut stworzyli kilka wybornych sytuacji strzeleckich (dwie poprzeczki i słupek).

Przyjezdni wyprowadzali groźne kontry i w 63. minucie zdobyli trzecią bramkę. Gospodarze po minucie odpowiedzieli celnym trafieniem Tomasza Skotnickiego. Goście zdobywając w 70. minucie gola przypieczętowali swoje zwycięstwo i kolejna bramka najlepszego w szeregach Unii Tomasza Skotnickiego (81.min) tylko pokazała, iż w sobotę drużyną bardziej skuteczną była ekipa Kolejarza Miłkowice.

Obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko, w którym nie brakowało męskiej twardej walki o każdy centymetr boiska.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Mariusz Panek (Miłoradzice). Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Tomasza Skotnickiego (Unia). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – Gwardia Białołęka 7:0

Unia Miłoradzice – Kolejarz Miłkowice 2:4

Huzar Raszówka – Górnik II Lubin 7:0

Unia Szklary Górne – Iskra II Kochlice 3:2

Fortuna Obora – Iskra Niedźwiedzice 5:1

Relaks Szklary Dolne – KS Kłopotów-Osiek 2:5

Victoria Niemstów – Arka Trzebnice 9:2