W pięknej letniej scenerii odbył się ciekawy mecz w Niemstowie. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko sportowe, a wynik meczu pozostawał sprawą otwartą do ostatnich chwil.

Patrząc na tabelę przed meczem wydawało się, iż dla drużyny gospodarzy będzie to łatwy mecz. Zawodnicy z Niedźwiedzic okazali się bardzo wymagający i nie zamierzali łatwo oddać trzech punktów.

Pierwsza połowa meczu rozgrywała się w środkowej strefie boiska. Po zmianie stron oglądaliśmy śmielsze ataki z obu stron, jednak bramek nie dane nam było oglądać. W drużynie Victorii odczuwalny był brak grającego trenera, a zarazem czołowego strzelca Damiana Morocha.

Za ogromną wolę walki obu drużynom należą się słowa uznania i mamy nadzieję, iż w następnych meczach zobaczymy piękne bramki.

W przerwie meczu rozegrano konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Dominik Żygadło z Niemstowa. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Bartłomieja Kwaśnego (Victoria). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla .

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – Łużyce Lubań 3:7

Kryształ Chocianowiec – Fortuna Obora 3:3

Huzar Raszówka – LZS Nowa Wieś 4:1

Orzeł Czerna – Unia Szklary Górne 5:1

Victoria Niemstów – Iskra Niedźwiedzice 0:0

Rodło Granowice – Iskra II Księginice 7:0

KS Kłopotów-Osiek – Ikar Miłogostowice 4:1

Unia Szklary Górne – Kłos Moskorzyn 3:0 (wo)

Unia Miłoradzice – pauza