Po ponad dekadzie od wydania słynnego albumu „Projekt Grechuta” z odważnymi wersjami piosenek Marka Grechuty, zespół PLATEAU ponownie zagra i zaśpiewa materiał z tej płyty na żywo!

Zespół PLATEAU od ponad 20. lat łączy poetyckie teksty z melodyjną muzyką. Słynie z bardzo dobrych koncertów, podczas których wszystko się może zdarzyć! Członkowie zespołu bawią się muzyką: grają nie tylko na gitarach czy ukulele, ale też na cymbałkach, pile do drewna i butelkach po piwie!

Na ich koncertach nie brakuje również elementów kabaretowych a wokalista zespołu, pomiędzy utworami, często balansuje na granicy stand-up’u. Ich występ to unikalny koktajl lirycznych tekstów, pięknych i szlachetnych melodii oraz dobrej zabawy. Dzięki temu publiczność na ich koncertach często wypełnia sale do ostatniego miejsca. Mają na koncie takie przeboje jak „Niebezpiecznie piękny świt” czy „Nic nie pachnie jak Ty”.

Koncert odbędzie się 15.03.2024 o godz. 18:00 podczas tegorocznych Tradycji Wielkanocnych w Osieku zaraz po rozdaniu nagród za kartkę i palmę świąteczną.

Koncert zespołu PLATEAU