Tradycje Bożonarodzeniowe to wyjątkowe coroczne spotkanie w gminie Lubin, podczas którego próbujemy smakowitych dań, śpiewamy kolędy i tworzymy cudowny, świąteczny klimat. Jednak żadne święta nie odbyłyby się bez magicznych życzeń, które sobie składamy.

Co roku Tradycje Bożonarodzeniowe poprzedza konkurs na kartkę świąteczną. Ośrodek Kultury Gminy Lubin również i tym razem zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Lubin do  udziału w konkursie i stworzenia oryginalnych kartek świątecznych.

Technika może być dowolna, wiek autorów także nie ma znaczenia, organizatorzy liczą na pomysłowość mieszkańców. Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 listopada w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin. Można też przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem wykonanej kartki na adres: sekretariat@okgminalubin.pl.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Tradycji Bożonarodzeniowych odbędzie się w standardowej formie i spotkamy się na wspólnym kolędowaniu w Osieku 3 grudnia, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną.

Regulamin i karta zgłoszenia-Kartka Świąteczna (DOC 30KB)