KS Kłopotów -Osiek - Kryształ Chocianowiec 0:3 Już od pierwszych chwil niedzielnego meczu można było dojść do przekonania, iż będziemy świadkami zaciętego widowiska. Początkowe minuty spotkania były bardzo nerwowe, brak było płynności w grze obu ekip.

Piłkarze gości pierwsi poskromili nerwy czego efektem była bramka w 38. minucie spotkania. Stracony gol podziałał na gospodarzy szalenie mobilizująco. Piłkarze KS Kłopotów-Osiek starali się szybko odrobić straty, lecz na przeszkodzie w realizacji tego ambitnego planu stanęła dobrze zorganizowana obrona gości.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, nadal oglądaliśmy ciekawe akcje z obu stron. Bramki jednak zdobywali tylko goście (66. i 72. min).

Zawodnicy obu drużyn ,,zostawili na murawie” sporo zdrowia za co należą się im duże brawa. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Krzysztofa Szałankiewicza ( KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla