Informujemy czytelników zainteresowanych dostępem do bezpłatnej wypożyczalni Legimi, że kody wydane w 2020 roku będą aktywne do północy 3 stycznia 2021 roku. Ale nie martwcie się! Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce zapewni wszystkim zainteresowanym czytelnikom dostęp do książek elektronicznych oraz audiobooków również w 2021 roku.

Nowe kody zostaną wygenerowane 4 stycznia 2021, dlatego prosimy o zamawianie ich  mailowo albo odbieranie osobiście od 4 stycznia. Indywidualne kody będą wydawane wyłącznie czytelnikom zapisanym do biblioteki. W przypadku chęci załatwienia sprawy drogą mailową, prosimy o wysłanie e-maila pod adres gbp.tyrcz@ug.lubin.pl oraz podanie w jego treści: imienia, nazwiska, daty urodzenia oraz numeru karty bibliotecznej.

– Dziękujemy, że byliście z nami i liczymy na kolejne zaczytane przez was dni i noce w nadchodzącym roku – mówi Wioletta Olech, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce. Do życzeń dołączają się pracownicy Gminnej Biblioteki  Publicznej w Raszówce oraz filii.

Przypominamy, że biblioteka i jej oddziały są otwarte i można wypożyczać książki. W okresie ferii również. Wszystkie placówki otwarte są w stałych godzinach. Szczegóły na stronie internetowej biblioteki.