Zawody Łucznicze. Reprezentacja LZS SKS Raszówka wzięła udział w Mistrzostwach Polski LZS i Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie. Tym razem nasi zawodnicy nie wystrzelali medali, ale trzy osobowa ekipa startująca w Mistrzostwach Polski LZS, która zdobyła 14. miejsce, po raz pierwszy zdobyła punkty w tych rozgrywkach. Indywidualnie ósmy wnuki wśród Juniorów osiągnął Wiktor Windak.

W zawodach tych startowali także Magdalena Sieradzka (19) i Jakub Wójcik Vel Jaworski (16). Natomiast w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w Zgierzu uczestniczyła 6-osobowa ekipa: trzech zawodników i trzy zawodniczki.

Najlepiej spisała się drużyna chłopców, która zajęła 16 miejsce (Hubert Wachowski, Piotr Baciński, Grzegorz Wójcik), drużyna dziewcząt uplasowała się na 17 pozycji (Julia Trela, Zuzanna Anopczenko, Hanna Kożewnikow), mikst Hubert Wachowski Julia Trela zakończył zawody na 24 miejscu.

W mistrzostwach startowało ponad trzystu pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek.