Zabawy dla dzieciW przededniu 6 grudnia, czyli dnia w którym Mikołaj odwiedza z prezentami wszystkie dzieci, w wielu sołectwach gminy Lubin zorganizowano dla najmłodszych liczne zabawy połączone z atrakcjami, konkursami i oczywiście prezentami. Otrzymaliśmy fotorelacje z tych wydarzeń z Niemstowa i Księginic.

W Księginicach i tamtejszej świetlicy już od godziny 11 w sobotę słychać było radosne śmiechy dzieci.  W zabawie mikołajkowej uczestniczyło  prawie 50 małych mieszkańców sołectwa. Dzieci brały udział w konkursach i zabawach, miały również warsztaty. Każdy uczestnik otrzymał paczkę ze słodyczami. Organizatorem przedsięwzięcia był sołtys Łukasz Szymański i członkowie rady sołeckiej.

Zabawy dla dzieciNatomiast 3 grudnia  Święty Mikołaj  odwiedził dzieci w Niemstowie. Zabawie towarzyszyła magiczna, świąteczna atmosfera. Dzieci bawiły się, tańczyły i brały udział w licznych konkursach. Każdy uczestnik zabawy mikołajkowej otrzymał prezent, bo jak wszystkim wiadomo,  dzieci w Niemstowie i całej gminie Lubin  są bardzo grzeczne. Zabawę zorganizowała rada sołecka wsi Niemstów wraz z sołtysem Józefem Kostanowiczem oraz radny Andrzej Olek.

Więcej zdjęć z tych radosnych spotkań można zobaczyć na: facebookowym profilu gminy Lubin.