Rozwiązania, szanse i możliwości, jakie z programem „Polski Ład” wiązać mogą mieszkańcy gminy Lubin będą tematem spotkania z ministrem Krzysztofem Kubowem, posłem na Sejm PR, które odbędzie się jutro 16 lipca 2021 o godz. 17.00 w świetlicy w Pieszkowie.  

– O „Polskim Ładzie” chcemy rozmawiać nie tylko na posiedzeniach rządu. Chcemy poznać państwa opinie na temat programu, wysłuchać uwag, opinii i komentarzy. Liczę na Państwa obecność i aktywność już jutro w Pieszkowie. Serdecznie zapraszam – mówi minister Krzysztof Kubów.

„Polski Ład: to rządowy plan odbudowy gospodarki po pandemii. Zostały w nim przedstawione propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego. Składa się z 10 obszarów i dotyczy najważniejszych aspektów w życiu Polaków. Są to: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska-nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.