Z łuku strzela reprezentant Raszówki.W Strzelinie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie, w których wystartowały dzieci trenujące łucznictwo w LZS SKS Raszówka.

W kategorii Apacz chłopców zwyciężył Karol Wachowski, Jakub Baciński był trzeci, natomiast w kategorii Orlik Hania Kożewnikow była trzecia a Amelia Jędrzejewska siódma.

Znakomicie spisali się młodzicy w kategorii łuki olimpijskie: Denys Schmidt był pierwszy , Hubert Wachowski drugi, Jakub Smaga piąty w kategorii chłopców,  Małgosia Wójcik Vel Jaworska siódma.

W miony weekend odbyły się także  Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów w Łucznictwie. W zawodach tych wystąpili również zawodnicy LZS SKS Raszówka. Ekipa składała się z dwóch seniorów (łuki bloczkowe) i pięciu juniorów młodszych w łukach olimpijskich.

Najlepsze wyniki to:

• Mikst w składzie Magdalena Sieradzka, Kuba Wójcik Vel Jaworski – srebrny medal
  • Magdalena Sieradzka – brązowy medal
  • Drużyna męska: Kuba Wójcik Vel Jaworski, Hubert Piotrowicz, Wiktor Windak – brązowy medal
  • Iza Kożewnikow wraz z koleżankami z Ścinawki Średniej w drużynie kobiet ( Dolny Śląsk II) – srebrny medal
  • Magdalena Sieradzka w raz z koleżankami z Wrocławia i Legnicy w drużynie kobiet ( Dolny Śląsk I ) – brązowy medal
  • Mikst w składzie: Iza Kożewnikow , Hubert Piotrowicz – piąte miejsce
  • Mariusz Walada w łukach bloczkowych – szóste miejsce
  • Iza Kożewnikow wśród kobiet – ósme miejsce

Warto dodać, że w tych zawodach Magdalena Sieradzka  zdobyła trzy medale strzelając po dwóch treningach z nowego łuku ufundowanego przez Gminę Lubin.