Mimo pandemii i odwołanych spotkań, wydarzeń oraz wspólnych zajęć wiele się dzieje w Gminie Lubin i o tym wszystkim piszemy w styczniowym numerze naszego gminnego biuletynu. Dominują w nim kwestie związane z finansami i inwestycjami. Prezentujemy źródła pozyskiwania zewnętrznych pieniędzy, tegoroczny budżet i kolejne realizowane w gminie prace inwestycyjne.

W tym numerze także rozstrzygnięcia licznych konkursów gminnych, np. świąteczne iluminacje, wizytówka wsi, konkurs ekologiczny, czy też gminna ankieta z nagrodami wspierająca powstanie gminnego programu niskoemisyjnego.

Zachęcamy do  lektury i rodzinnej zabawy przy rozwiązywaniu krzyżówki, wśród osób, które nadeślą jej rozwiązanie wylosowana zostanie nagroda!

Wiadomości Gminne styczeń 2021 (PDF 5,29MB)