Długo mieszkańcy naszej gminy czekali na rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne swoich posesji. Niestety sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwoliła na realizację uroczystej gali z udziałem uczestników konkursu, której organizację przekładano kilkakrotnie.

W konkursie dokonano oceny 21 rozświetlonych posesji z siedmiu miejscowości. Komisja konkursowa dokonała indywidualnej oceny

Grand Prix

Grand Prix

punktowej każdej posesji oceniając zgodnie z regulaminem iluminacje widoczne dla postronnych od strony drogi, pomysłowość, dbałość o ład przestrzenny i wkomponowanie w krajobraz wsi.

Główną nagrodę, czyli grand prix przyznano posesji ze Szklar Górnych. Dwa równorzędne  pierwsze miejsca otrzymali właściciele posesji z Miroszowic i Obory. Dwa równorzędne drugie miejsca przypadły właścicielom domów z  Pieszkowa i Obory. Trzy równorzędnie trzecie miejsca to posesja w Składowicach i dwa domy w Zimnej Wodzie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. W sprawie odbioru nagród nawiążemy kontakty z laureatami.