Ukazał się już lipcowy numer naszego gminnego informatora. Na okładce witają nas piękne uczestniczki tegorocznej Nocy Świętojańskiej, którą tradycyjnie zorganizowano w Bukownej.

Wiele się działo w ostatnich tygodniach w naszych sołectwach. Nasze jednostki OSP po covidowej przerwie wznowiły zebrania sprawozdawcze, które w tym roku połączone są z okresem wyborczym. Relacjonujemy w gazecie także salezjańską zmianę warty w Parafii Chrystusa Króla w Osieku. Dziewięcioletnią posługę kończy tam ksiądz proboszcz Wojciech Skowron.

Piękny jubileuszu 10-lecia obchodzi w tym roku zespół wokalny Siedlecka Nuta. Z najnowszego numeru dowiecie się jak to się zaczęło i dlaczego tak się udaje. Byliśmy także w gościnnej Raszowej, w której po raz kolejny zorganizowano Gminne Zawody Kajakowe. W Gorzycy natomiast na zawodach sportowych pod hasłem Spartakiada Seniorów Gminy Lubin licznie zebrali się seniorzy by wspólnie bawić się przy różnych konkurencjach i konkursach.

W najnowszym numerze także wiele stałych rubryk, jak Sołtys-Twój Sąsiad, Nasza wystawa, czy też dział rozrywki z krzyżówka i dowcipami. Życzy miłej lektury!

Wiadomości Gminne lipiec 2021(PDF 5,6 MB)