Zapowiada się fascynująca wycieczka dla tych, którzy mają ochotę na coś więcej niż zwykłe zwiedzanie. Uczestnicy wycieczki odkryją to co w Warszawie najważniejsze oraz mniej znane. Wycieczka potrwa trzy dni, organizowana będzie w ostatnich dniach kwietnia. Całkowity koszt z transportem, noclegami, biletami wejściowymi i posiłkami to 1000 złotych.

Organizatorzy, czyli pracownicy Ośrodka Kultury Gminy Lubin mówią, że zajrzymy w zaułki miasta i odkryjemy wiele twarzy stolicy Polski – miasta pełnego kontrastów.  Wycieczka będzie połączeniem przejażdżki i spaceru po najważniejszych atrakcjach stolicy.

– Zaskoczymy uczestników znanymi anegdotami o historii miasta jadąc ogórkami! Zwiedzimy najważniejsze zabytki i place miasta, będą różne oblicze miasta m.in.  Praga, Łazienki, Zamek Królewski, Muzeum Wódki Polskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Polin – mówi Magdalena Dubińska, dyrektor OKGL.

Termin wycieczki to 28-30 kwietnia. Transport autokarem, noclegi ze śniadaniami i obiadokolacją plus lunch drugiego dnia w słynnej restauracji Bazyliszek. Zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych. Koszt to 1000 zł za osobę i zawiera on wszystkie opłaty, przewodnika, bilety wstępu i ubezpieczenie. Wycieczka dofinansowana jest przez OKGL.

Wyjazd jest dostępny dla wszystkich niezależnie od wieku. Zwiedzanie Warszawy odbywać się będzie tzw. ogórkami z przewodnikiem ale wygodne buty należy ze sobą zabrać.

Zapisy 76 844 82 33 lub poprzez messenger OKGL do  23.01.2023 r.