Przerwane pandemią warsztaty ceramiczne, organizowane przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin wracają w swojej pierwotnej formule. Zapraszamy wszystkich miłośników ceramiki, również tych, którzy swoją przygodę z gliną chcieliby dopiero rozpocząć.

– Jesienią, po zaledwie kilku zajęciach, z powodu reżimu sanitarnego musieliśmy przerwać cieszące się wielkim zainteresowaniem warsztaty ceramiczne. Obecne luzowanie obostrzeń pozwala nam do nich powrócić, z czego bardzo się cieszę i gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych. Plastyczność gliny, możliwość jej dowolnego formowania mają niezwykle kojące i relaksujące działanie, stwarzają możliwość wyrażania siebie i uczą pokory wobec tego tworzywa  – mówi Magdalena Dubińska, dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Lubin.

Warsztaty z ceramiki odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:30 w świetlicy wiejskiej w Raszówce. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działu organizacji imprez i promocji OKGL, tel.  76 844 82 33, cennik oraz regulamin zajęć można znaleźć na stronie okgmina.pl

Zapraszamy!