Już pierwsze minuty dały miejscowym sygnał, iż mecz nie będzie należał do gatunku „lekkich, łatwych i przyjemnych”. Pierwszą bramkę zdobyli goście i wprowadziło to trochę nerwowości w szeregach drużyny gospodarzy.

Wyrównujące trafienie dla Unii w 31. min było dziełem Marka Wilka, lecz Victoria bardzo szybko odzyskała prowadzenie. W niedzielę gospodarze mieli w swych szeregach świetnie strzelecko usposobionego Marka Wilka, który po swoich kolejnych skutecznych trafieniach w 38. i 47. minucie wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Swoje dwa gole do kolekcji dopisał również Tomasz Łojek (60.  i 78. min) co zapewniło Unii zasłużone zwycięstwo.

Drużyna gości ambitnie dążyła do wywiezienia z trudnego terenu , co najmniej jednego punktu. Mimo strzelenia dwóch goli w drugiej połowie spotkania przez zawodników z Sicin, trzy punkty pozostały w Szklarach Górnych.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Szymon Kogus (Szklary Górne).

Najlepszym piłkarzem sobotniego meczu wybrano Marka Wilka (Unia). Nagrodę w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Tomasz Fuczek.

Wszystkie wyniki naszych drużyn:

Iskra Kochlice – Iskra Księginice 0:0

Fortuna Obora – Sparta II Grębocice 1:7