piłki nożnej KS Kłopotów-Osiek z Relaksem Szklary Dolne W niedzielne przedpołudnie mecz piłki nożnej KS Kłopotów-Osiek z Relaksem Szklary Dolne był jedną z atrakcji odbywającego się w Kłopotowie Gminnego Rajdu Rowerowego. Już początek spotkania zapowiadał, iż kibice będą świadkami popisów strzeleckich zawodników obu drużyn.

Pierwszą bramkę zdobył Damian Pielech (2. min) i był to sygnał do kolejnych groźnych sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie napastnik miejscowej drużyny Kacper Kędziora (12., 43. min) podwyższył zdobytymi golami prowadzenie gospodarzy na 3:1.

Goście odpowiedzieli tylko jednym celnym trafieniem w 19. minucie meczu. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Adrian Woźniak (51. min), Damian Pielech (65. min), Artur Bogatko (74. min) oraz Jakub Olszewski (81. min).

piłki nożnej KS Kłopotów-Osiek z Relaksem Szklary Dolne Zawodnicy ze Szklar Dolnych w drugiej odsłonie meczu zdobyli trzy celne trafienia, jednak wynik spotkania dla KS Kłopotów – Osiek ani przez moment nie był zagrożony. Piłkarze obu ekip stworzyli ciekawe widowisko sportowe za co należą się im wielkie brawa.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Artur Rychlewicz (Kłopotów). Najlepszymi piłkarzem wybrano Sebastiana Goguta (KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia wręczał wójt gminy Lubin Tadeusz Kielan i radny Patryk Jarkowiec .

Więcej zdjęć na: facebookowym profilu gminy Lubin.