Fotorelacja z meczu

Po ponad miesięcznej przerwie piłkarze niższych lig z ogromną chęcią wrócili do rywalizacji na zielone murawy. W niedzielne popołudnie byliśmy w Raszówce świadkami bardzo emocjonujących derbów naszej gminy.

Spotkanie sąsiadów z tabeli było od pierwszych minut bardzo zacięte. Pierwsi nerwy poskromili gospodarze i to oni zdobyli bramkę po strzale Łukasza Rudnickiego z rzutu karnego w 31. minucie. Gdy wydawało się, że wynik do końca I połowy nie ulegnie zmianie w 43. minucie Adam Margol (Huzar) popisał się świetnym uderzeniem z ostrego kąta.

Po zmianie stron goście podkręcili tempo swoich akcji i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 54. min Piotr Polański strzelił kontaktowego gola, a w 63. min Michał Lewicki po rzucie karnym wyrównał stan rywalizacji. Do zakończenia meczu obie drużyny miały jeszcze okazje na zdobycie zwycięskiego gola, lecz stan meczu nie uległ zmianie.

Najlepszymi zawodnikami meczu wybrano Damiana Stankiewicza (Victoria) i Bohdana Turhelie (Huzar). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczali radni Marcin Nyklewicz i Jerzy Tadla.

 

Pozostałe mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – Grom Gromadzyń-Wielowieś 12:0

Fortuna Obora – Sparta Przedmoście 0:3

Unia Szklary Górne – LZS Ostaszów 5:1

Korona Czernina – KS Kłopotów-Osiek 3:1

Orzeł Mikołajowice – Unia Miłoradzice 1:3

LZS Komorniki – Iskra II Księginice 1:8

Huzar Raszówka – Victoria Niemstów 2:2

Platan Siedlce – pauza

Fotorelacja z meczu