Mecz Iskra Księginice – Prochowiczanka ProchowicePierwszy  w IV – ligowych rozgrywkach mecz Iskry Księginice na własnym boisku mógł się podobać. Od pierwszych minut meczu obie ekipy podeszły do meczu z ogromną chęcią zdobycia trzech punktów, jednak to Iskra już w 3 minucie uzyskała prowadzenie po strzale Macieja Bara.

Do zakończenia pierwszej połowy oglądaliśmy szybki mecz z kilkoma sytuacjami podbramkowymi, lecz wynik nie uległ zmianie. Druga odsłona nie różniła się zasadniczo od pierwszej, byliśmy świadkami interesującego widowiska z lekką przewagą optyczną Iskry Księginice. Ostatnie minuty spotkania były jak ,,koszmarny sen” dla gospodarzy. Gdy wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki zdarzyły się dwa błędy obrońcom Iskry. Stracone w końcówce meczu dwie bramki potwierdzają regułę, iż sport nie jest sprawiedliwy i nie zawsze wygrywa drużyna lepsza. Za ogromny wysiłek włożony w mecz  obu ekipom należą się słowa uznania i należy mieć nadzieję, że kolejne mecze będą bardziej szczęśliwe dla zawodników z Księginic.

Spotkanie rozegrane zostało bez udziału publiczności. I tak będzie do czasu zakończenia przebudowy boiska. Wiernych kibiców nie zabrakło. Licznie zgromadzona publiczność oglądała to wyjątkowo ciekawe spotkanie zza ogrodzenia.

Najlepszym piłkarzem meczu został Maciej Bar (Iskra). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wyniki spotkań drużyn gminy Lubin:

IV liga

• Iskra  Księginice – Prochowiczanka Prochowice 1:2  ( 1:0)

A-Klasa

• Unia Szklary Górna   –  Dragon Jaczów 1:4