Zawodnik KS Kłopotów-Osiek

W pięknej jesiennej scenerii zmierzyły się dwa czołowe zespoły klasy A: Kłopotów-Osiek – Viktoria Borek. Obie drużyny przystępowały do meczu z mocnym postanowieniem zdobycia trzech punktów.

Remis żadnej z ekip nie sprawił pełnej satysfakcji, choć należy stwierdzić, iż bliżsi wygranej byli gospodarze. Pierwsza połowa spotkania była ostrą wymianą ciosów z obu stron, lecz efektów bramkowych nie zobaczyliśmy. W drugiej połowie meczu nadal gospodarze posiadali lekką przewagę. Sytuacje bramkowe posiadały obie ekipy. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 81. minuty, zawodnik z Kłopotowa Patryk Ditkowski uzyskał upragnionego gola. W tym momencie kibice byli pewni wygranej i kolejny raz sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło, iż mecz trwa 90 minut. W 86. minucie zawodnicy gości uzyskali po rzucie karnym wyrównującego gola. Do końcowego gwizdka sędziego wynik meczu nie uległ już zmianie i obie ekipy podzieliły się punktami. KS Kłopotów-Osiek – Viktoria Borek 1:1

Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Patryk Maciej (KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.